Hakkımızda

 

TOPTAN VE PERAKENDE ALIŞVERİŞİN YENİ ADRESİ

Yonca Toptan e-ticaret sitemiz 22 yıllık Hakan Ticaret kuruluşu olarak 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Faliyetlerine, Altınbaşak Dantel İpliği bölge bayisi olarak başlayıp, sonra Tuhafiye, Yazma, Kozmetik Toptancısı olarak devam etmiştir. Bir dönem kozmetik deposu olarak Hunca, Aromel, Sutaş, Akat, Kopaş gibi kozmetik firmalarının depo dağıtımcısı olarak faaliyet göstermiştir.
Faaliyetimize son 5 yıldır içgiyim ve pijama ağırlıklı fabrika satış bayii olarak devam etmekteyiz. Müşterilerimiz ve üyelerimiz için ürün kataloğu hazırlayarak, yüzlerce ürün çeşitini kataloğa sığdırıyoruz. Katalogları ücretsiz olarak dağıtıyoruz ve müşterilerimizin katalog ile satış yaparak yüksek stok maliyetlerinden korumuş oluyoruz.
Başlıca markalarımız; Çamaşırda: Berrak, Kom,Şahinler, LeJardin, Elite Life, Y-London, Dorya ,Nightflight; Havluda: Bulteks  Çorapta : Daymod, Vog, Müjde, Aytuğ,  Kozmetikte: Redone , Redist , Emotion ,LM ,Kırmızı Gül markaları olup bu ürünleri kataloglarda bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden toptan iç giyim siparişi verebilirsiniz. E-Bülten ile güncel ürünleri sürekli takip edebilirsiniz. Ücretsiz çamaşır kataloğuna ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Çeşitli iç giyim , pijama, ev tekstili , kozmetik ve aksesuar ürünlerini kategoriler sayesinde istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Toptan içgiyim siparişleriniz alınır. Sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Alışverişlerinizde kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Axess ve maksimum karta peşin fiyatına 4 taksit hatta zaman zaman + taksitle 8 e çıkabiliyor. 100 tl üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz, anlaşmalı kargomuz aras kargo olup ücretlerde düşük tutulmuştur.
Ek iş yapmak isteyenlere bulunmaz fırsat. Katalog ile satış yaparak bayanlara ek gelir şansı.
Küçük esnaf ve ek gelir sağlamak için satın alma alt limiti yoktur ve ek ücret istenmediği için çok avantajlıdır.
Herkese bol kazanç ve hayırlı olmasını dileriz.

Yonca Toptan Yönetimi ,
www.yoncatoptan.com
Keyifli Kazançlar…